KERAMISKA FÖREMÅL, 9 delar, sannolikt Grekland, antika.

459295. KERAMISKA FÖREMÅL, 9 delar, sannolikt Grekland, antika.

Figurer och väggplaketter. Höjd ca 8-19 cm.
Delar ur Professor Gösta Lieberts samling.

Åldersrelaterat slitage. Omfattande skador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 809