KANNOR OCH KÄRL, 5 delar, lergods, sannolikt Grekland, antika.

459287. KANNOR OCH KÄRL, 5 delar, lergods, sannolikt Grekland, antika.

Höjd ca 4,5-10 cm.
Delar ur Professor Gösta Lieberts samling.

Åldersrelaterat slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5-10 cm.

Antal besök: 746