CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

459279. CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Brunt skinn. Ben av ek.

Slitage, repor, kanter med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt skinn. Ben av ek.

Antal besök: 388