SIDEBOARD, Ajfa,1950/1960-tal.

45924. SIDEBOARD, Ajfa,1950/1960-tal.

Teak. 4 lådor samt 3 dörrar. Längd 150 cm, bredd 41 cm, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 969