DOCKA, porslinshuvud, 1900-talets första hälft.

459210. DOCKA, porslinshuvud, 1900-talets första hälft.

Ca 50 cm längd.

Spricka, bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 cm längd.

Antal besök: 652