STOLAR, 8 st, "Myran", Fritz Hansen, Denmark.

459176. STOLAR, 8 st, "Myran", Fritz Hansen, Denmark.

Formpressad teak och kromade ben.

Stötmärken, repor. Bruksslitage. Smärre fanérskador/sprickor . Gummistöd under sitsar hårda/torkade samt delvis saknas.
Fötter med slitage/saknas delvis. En stol saknar framben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 293