LEKSAKSBILAR, parti, bland annat Lesney, Corgi, Tumick, samt Dinky, 1900-tal.

459159. LEKSAKSBILAR, parti, bland annat Lesney, Corgi, Tumick, samt Dinky, 1900-tal.

Smärre mängd tillbehör medföljer. Varierande storlekar, modeller samt tillverkare. Huvudsakligen mindre bilar.

Bruksslitage, färgsläpp, rostanlupet, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 672