LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Nr 124, Skultuna, omkring 1900.

459145. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Nr 124, Skultuna, omkring 1900.

Ljusstakar med höjden 19 cm
Stämplade Skultuna 1611 No 124.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar med höjden 19 cm

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 645