SKULPTUR, brons, Just Andersen, Danmark, 1900-talets först hälft.

459090. SKULPTUR, brons, Just Andersen, Danmark, 1900-talets först hälft.

Pojke med trumpet. Märkt i godset. Höjd ca 18 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 723