HATTAR, 8 st, 1900-tal.

HATTAR, 8 st, 1900-tal.
459089. HATTAR, 8 st, 1900-tal.

7 st damhattar respektive 1 st herrhatt. Varierande storlekar och former/färger. En hattask medföljer samt en kartong.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 649