Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OSSIAN ELGSTRÖM. Renfölje och vargar. Akvarell, signerad och daterad 1939.
459088. OSSIAN ELGSTRÖM. Renfölje och vargar. Akvarell, signerad och daterad 1939.
34 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
759