TAGE ERIKSSON. Eka vid klippor. Olja på duk, signerad.

459084. TAGE ERIKSSON. Eka vid klippor. Olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Antal besök: 668