MATSERVIS "GRÅ RÄNDER", 42 delar, flintgods. Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

459065. MATSERVIS "GRÅ RÄNDER", 42 delar, flintgods. Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

11 tallrikar, 12 djupa fat, 11 assietter, 4 uppläggningsfat, 1 såssnipa, 2 skålar, 1 kanna.

Bruksslitage, dekor med slitage, 5 delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772