TELEFON, televerkets verkstad, Stockholm, tidigt 1900-tal.

459000. TELEFON, televerkets verkstad, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Bakelit. Botten och ovandel i målat trä. Höjd ca 32 cm.

Bakelit. Botten och ovandel i målat trä. Höjd 32 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546