HJALMAR TRAFVENFELT. Motiv med Får, olja på pannå, signerad.

458950. HJALMAR TRAFVENFELT. Motiv med Får, olja på pannå, signerad.

Dagmått 40,5 x 64 cm.
Falsmått 43 x 66 cm.

Gulnad fernissa, ojämn pannå, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 40,5 x 64 cm.
Falsmått 43 x 66 cm.

Antal besök: 581