CARL HARRY STÅLHANE. Vas, stengods, signerad Sålhane, Rörstrand.

458864. CARL HARRY STÅLHANE. Vas, stengods, signerad Sålhane, Rörstrand.

Höjd 34,2 cm.

Bruksslitage
Litet nagg i ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34,2 cm.

Bruksslitage
Litet nagg i ovankant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 590