CHIFFONJE, tidigt 1800-tal.

CHIFFONJE, tidigt 1800-tal.
458843. CHIFFONJE, tidigt 1800-tal.

Längd 112, djup 44, höjd 134 cm.

Slitage, skador, delar saknas, renoverad och kompletterad, 2 lösa nyckelbrickor medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 420