RING,18k guld med blå stenar, stämplad JSS / GBA, Bergkvara, 2000-tal.

458831. RING,18k guld med blå stenar, stämplad JSS / GBA, Bergkvara, 2000-tal.

Även märk KS.
Ringstorlek ca 17.
Vikt ca 5,7 gram.

Bristning. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Även märk KS.
Ringstorlek ca 17.
Vikt ca 5,7 gram.

Bristning. Slitage.

Antal besök: 1 587