MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-tal, 7 delar.

458829. MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-tal, 7 delar.

Bordets diameter 110 cm, 6 st iläggsskivor, 3t lackerade 55, 30, och 25 cm, 3 st omålade, 1 på 30 och 2 på 25 cm.Total längd med alla skivor 295 cm.

Smuts skav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts skav och repor.

Antal besök: 496