VASER, 2 st, glas, Hugo Gehlin, Gullaskruf, 1900-tal.

458811. VASER, 2 st, glas, Hugo Gehlin, Gullaskruf, 1900-tal.

Färgat glas. Höjd ca 25 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgat glas. Höjd ca 25 cm.

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 2 868