VITRINSKÅP, trä, 18/1900-tal.

VITRINSKÅP, trä, 18/1900-tal.
458800. VITRINSKÅP, trä, 18/1900-tal.

Fanérat med bland annat rotfanér. Två dörrar med bakomliggande lösa hyllplan. Löstagbart krön och detaljer.
Längd 103 cm.
Bredd 38 cm.
Totalhöjd ca 224 cm.

Bruksslitage, märken, smärre skador/sprickor, dörrar något glipande.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 103 cm.
Bredd 38 cm.
Totalhöjd ca 224 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 743