REGISÖRSSTOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft.

458760. REGISÖRSSTOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft.

Betsat lövträ. Rygg och sits i canvas. Hopfällbara.

Bruksslitage. Solblekt klädsel med någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 667