KONSTBÖCKER, 2 st, "Picasso i arbete" samt "Picasso Laureatus", IPC, 1900-talets tredje kvartal.

458741. KONSTBÖCKER, 2 st, "Picasso i arbete" samt "Picasso Laureatus", IPC, 1900-talets tredje kvartal.

Picasso Laureatus, Hans måleri efter 1945, exemplar 616 av 999, 34 x 26 cm.
Picasso i arbete, En mästare i fotografisk närbild av Edward Quinn, 33,5 x 26 cm.

Bruksslitage, skador på skydd till böckerna, Picasso i arbete med smuts/fläckar på omslaget, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 577