ARMBANDSUR, 18K, dam, vitguld, 42,3gr, Omega.

458656. ARMBANDSUR, 18K, dam, vitguld, 42,3gr, Omega.

Boett ca 20x17mm.
Integrerad originallänk.
Lås med Omegalogga.

Glas med repor, boett med repor, krona saknas, urtavla med skador. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett ca 20x17mm.
Integrerad originallänk.
Lås med Omegalogga.

Antal besök: 427