KOMOD, ådringsmålad, 1800-tal.

4586547. KOMOD, ådringsmålad, 1800-tal.

Mått: 76 x 56 x 48 cm.

Ålder och bruksslitage, fläckar och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 76 x 56 x 48 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 640