SPECERIHYLLA, BO-hyllan, 1900-tal.

458448. SPECERIHYLLA, BO-hyllan, 1900-tal.

Längd 103 cm
Bredd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 103 cm
Bredd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 032