ROLF ROSENBERG. Olja på pannå signerad -48.

458434. ROLF ROSENBERG. Olja på pannå signerad -48.

34 x 24 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 24 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 231