Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
ROLF ROSENBERG. Olja på pannå signerad -48.
458434. ROLF ROSENBERG. Olja på pannå signerad -48.
34 x 24 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 24 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
2 231