SOFFA tvåsits i bok och ull, Hurups möbelfabrik Danmark 2000-tal.

458430. SOFFA tvåsits i bok och ull, Hurups möbelfabrik Danmark 2000-tal.

Fast klädda armlän och rygg, lösa dynor i rygg och sits klädda med blå ulltextil.
Längd 139, höjd 74, bredd 80 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 925