HÖRNSKÅP, furu, 1700-tal.

HÖRNSKÅP, furu, 1700-tal.
45835. HÖRNSKÅP, furu, 1700-tal.

Nyckel finns, längd ca 110, bredd ca 70, höjd ca 252 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, smärre skador, lås till underskåp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 265