KASTHYLLOR/LÅDOR, 12 st.

KASTHYLLOR/LÅDOR, 12 st.
458301. KASTHYLLOR/LÅDOR, 12 st.

Ca 68 x 51,5 cm.

Slitage, enstaka skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 68 x 51,5 cm.

Antal besök: 603