LANTERNOR 3 st, delvis märkt C.M. Hammar Göteborg.

458297. LANTERNOR 3 st, delvis märkt C.M. Hammar Göteborg.

Höjd ca 23,5 - 40 cm.

Slitage, glas saknas till största. Ommålade. Rost. Färgbortfall. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23,5 - 40 cm.

Antal besök: 529