MIKROSKOP, nachet et fils, Paris, 1800 tal.

458289. MIKROSKOP, nachet et fils, Paris, 1800 tal.

Låda i mahogny.

Repor och slitage, lösa träbitar i lådan, torrspricka i trät, troligen komplett.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda i mahogny.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 240