VÄGGRELIEF, stengods, Stig Carlsson, Jie, 1900-tal.

458222. VÄGGRELIEF, stengods, Stig Carlsson, Jie, 1900-tal.

Ca 38,5 x 18,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38,5 x 18,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 638