SKRIVBORDSLAMPA, Luxo lamp, 1900-tal.

458192. SKRIVBORDSLAMPA, Luxo lamp, 1900-tal.

Längd ca 70 cm.

Bruksslitage. Något bucklig. Ej genomgången. Lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 70 cm.

Antal besök: 541