FIGURIN/LJUSTAKE, keramik, Björn Wiinblad, Danmark, signerad samt daterad 1980?

458184. FIGURIN/LJUSTAKE, keramik, Björn Wiinblad, Danmark, signerad samt daterad 1980?

I form av sittande kvinna med fåglar, rosa dekor.
Lös topp.
Total höjd ca 31,5 cm.

Nagg, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös topp.
Total höjd ca 31,5 cm.

Nagg, avslag.

Antal besök: 657