SVEN SCHÜTZER-BRANZÉN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad.

458111. SVEN SCHÜTZER-BRANZÉN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad.

54 x 66 cm.

Oramad. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 66 cm.

Oramad. Smärre slitage.

Antal besök: 4 588