JAKT/NATURMOTIV, 8 st b.la HARALD WIBERG, Vintermotiv med hare. Litografi.

45810. JAKT/NATURMOTIV, 8 st b.la HARALD WIBERG, Vintermotiv med hare. Litografi.

Ca 34 x 40 cm och nedåt.
B.la handsignerade tryck av Harald Wiberg, Lars Mortimer, Gunnar Brusewitz.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 34 x 40 cm och nedåt.

Antal besök: 5 820