FÅTÖLJER, ett par, fast stoppad rygg och sits. Klädsel av plysch. 1900-talets mitt.

458093. FÅTÖLJER, ett par, fast stoppad rygg och sits. Klädsel av plysch. 1900-talets mitt.

Höjd 87 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 415