AKVARELL, Beck-Friis ska Friherrevapnet, proveniens Börringe Kloster.

458067. AKVARELL, Beck-Friis ska Friherrevapnet, proveniens Börringe Kloster.

Akvarell föreställande Beck-Friis ska friherrevapnet, proveniens Börringe Kloster, 1700-tal
19,5 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5 x 22 cm.

Antal besök: 1 441