SKRIVBORD I TEAK, 1950-TAL.

458043. SKRIVBORD I TEAK, 1950-TAL.

Mycket trevligt skrivbord i teak. Den har en bokhylla på baksidan och en ”svävande” bordsskiva
Storlek B: 135 D: 75 H: 71 cm.

Används, har några små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Används, har några små repor.

Haluta
Antal besök: 2 855