BORDSLAMPA, mässing, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

458038. BORDSLAMPA, mässing, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Två ljuspunkter. Höjd ca 49 cm.

Ej funktiostestad. Ytskikt med slitage. Skärm med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 646