RISKISTA, fur och alm, Syd Korea, 1800-talets mitt.

458024. RISKISTA, fur och alm, Syd Korea, 1800-talets mitt.

Höjd 100 cm
Bredd 104 cm
Djup 66 cm
Lock tvådelat.

Bruks och åldersslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Bredd 104 cm
Djup 66 cm
Lock tvådelat.

Bruks och åldersslitage.

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 319