PALL, rokokostil, förgylld.

PALL, rokokostil, förgylld.
457937. PALL, rokokostil, förgylld.

Längd 47, bredd 40, höjd 45 cm.

Bruksslitage samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454