DOCKVAGN med DOCKA, 1940-50 talet, Emmaljunga, Rococo.

457881. DOCKVAGN med DOCKA, 1940-50 talet, Emmaljunga, Rococo.

blundande docka i bisque på paper mache märkt Rococo.

Bruksslitage, dockan har skador på ena benet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 979