SERVERINGSVAGN, vitmålat trä, 19/2000-tal.

457838. SERVERINGSVAGN, vitmålat trä, 19/2000-tal.

Längd 85 cm. Bredd 44 cm. Höjd 62 cm exklusive klaffar.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 427