STOLAR OCH KARMSTOLAR, 6 st (4+2), senbarockstil, 1900-talets andra hälft.

457809. STOLAR OCH KARMSTOLAR, 6 st (4+2), senbarockstil, 1900-talets andra hälft.

Björk och masurbjörk. Lös stoppad sits. Kopplad benställning.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 470