MATSERVIS, 56 delar, porslin, "Maria Björnbär", Rosenthal.

45780. MATSERVIS, 56 delar, porslin, "Maria Björnbär", Rosenthal.

12 tallrikar, 11 mindre tallrikar, 12 assietter, 11 djupa tallrikar, terrin, såsskål, uppläggningsskål, kanna, 2+2+1+1 uppläggningsfat.

Bruksslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och nagg.

Antal besök: 1 946