ARTURO CIACELLI. Olja på duk, signerad och daterad 1911.

457779. ARTURO CIACELLI. Olja på duk, signerad och daterad 1911.

46 x 55 cm.

Stifthål i hörn, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Antal besök: 2 890