Teleobjektiv Tokina längd ca 34 cm, väska med 2 objektiv samt blixt.

Slitage, blixt mes skador/batterilucka saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 949