ORDENSRING för tumme i 18 K gult guld, vikt 10,23 g.

457765. ORDENSRING för tumme i 18 K gult guld, vikt 10,23 g.

Profilerad ring med dekor av emalj för Siriusorden.
Stämplad GD&Co (Guldvaruaktiebolaget i Malmö), kattfot 18K 1972.
Invändig gravyr.
Storlek 29/69
Vikt 10,23 g.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig gravyr.
Storlek 29/69
Vikt 10,23 g.

Bruksskick.

Antal besök: 2 280